Ізоляція для труб
Thermaflex

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Ізоляція для труб Thermaflex

Теплоізоляція Thermaflex

Історія компанії Thermaflex бере початок з 50-х років ХХ століття в невеликій столярній майстерні. Ідеєю було скомбінувати переваги натуральної пробки, що застосовувалась тоді як ізоляція, і перших пін на хімічній основі – поліуретану та полістиролу. Сьогодні Thermaflex це міжнародна компанія з філіями по всьому світі та з винятковою місією – турботою про енергію і навколишнє середовище.

Теплоізоляція Thermaflex застосовується для теплового захисту внутрішніх систем опалення, гарячого та холодного водопостачання, кондиціонування, вентиляції, водовідведення та ін. Трубна ізоляція розрахована на роботу в температурному інтервалі від -80 °С до + 95 °С. Листова ізоляція – від -80 °С до + 100 °С.

Дрібнопориста структура (до 98% закритих пор) спінених полімерів, що становлять основу трубної теплоізоляції Thermaflex, забезпечує прекрасні термоізоляційні властивості, пружність і гнучкість матеріалу, його паро- та гідро- ізоляційні якості, а також збереження всіх цих властивостей протягом всього терміну служби матеріалу (до 50 років).

Теплоізоляція ECOLINE трубопроводів систем опалення та водопостачання від лідера галузі, компанії THERMAFLEX, – європейська теплоізоляція цінового сегменту \

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст