Система розумного будинку
Tervix Pro Line

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Tervix

Система розумного будинку Tervix Pro Line

Tervix - високотехнологічна німецька компанія з потужностями в Європі і Китаї. Tervix - це передові розробки і висока якість. Продукція Tervix попередньо тестується і забезпечується докладною інструкцією.

Компанія пропонує комплексні рішення для повного дистанційного керування усіма процесами у вашому домі: світло, газ, тепло, вологість, датчики руху та сигналізація.

Автоматичні системи тепер навчені самі обирати оптимальне джерело тепла в залежності від тарифу, що діє, регулювати потужність теплових агрегатів, включаючи їх в оптимальному режимі з найбільшим коефіцієнтом корисної дії. Сучасні системи автоматики Tervix для систем опалення можуть не лише підтримувати температуру, а й змінювати її в залежності від зовнішніх умов, часу доби, дня тижня, від сезону до сезону.

Автоматика Tervix заощаджує, оптимізує ваші витрати і налаштовується на таку економію, яка не призводить до зменшення вашого комфорту. Вона веде облік та зберігає дані про кількість спожитого енергоносія кожного різновиду, скільки і з якою ефективністю було вироблено енергії та її вартість.