Різьбові фітинги RS

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Різьбові фітинги RS

Різьбові фітинги RS

Компанія ТОВ «С.Т.А.» була заснована в Харкові в 2002 році і вже майже 20 років спеціалізується на виробництві та реалізації сантехнічної арматури. Виробничі потужності компанії знаходяться в м.Чугуїв Харківської обл. Завод працює в повному циклі виробництва, починаючи з виплавки сировини і закінчуючи механічною обробкою і нікелюванням. На сьогодні це єдине в Україні підприємство, що виготовляє фітинги методом гарячого штампування з подальшою їх обробкою на станках ЧПУ.

Нова серія латунного фітинга преміум-якості RS має підвищену міцність за рахунок збільшеної маси і привабливіший зовнішній вигляд завдяки гладкій поверхні деталей. Спеціально для цього використовуються нові форми підвищеної точності для штампування латунних заготовок фітинга RS, які дозволяють отримати більш гладку поверхню деталей і стабільну товщину стінок. Також латунний фітинг цієї серії має на корпусі рельєфний логотип з одного боку корпусу і умовний прохід в дюймах з іншого.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст