Обладнання для опалення Meibes

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Meibes

Обладнання для опалення Meibes

На сьогоднішній день німецький завод MEIBES, який займається виробництвом техніки швидкого монтажу для котельних, геліосистем, та інших систем для прийому і розподілу тепла, входить до складу великого європейського концерну Aalberts Industries N.V.

Наслідуючи світові тенденції, компанія розробляє інноваційні продукти, які адаптовані під українські та світові стандарти енергоефективності. Обладнання компанії успішно використовується в будівлях різного призначення: житлових багатоквартирних, адміністративних, спорткомплексах, готелях, автоцентрах, приватних будинках, котеджах і т.д.

MEIBES пропонує рішення в області оптимізації роботи джерела тепла (котельня або ЦТП), розподілу теплового навантаження по споживачах, використання альтернативних ресурсів, а також в області організації внутрішніх інженерних систем опалення та гарячого водопостачання з централізованою або індивідуальною схемою, а також поставляє обладнання для організації низькотемпературних контурів опалення та для систем диспетчеризації та обліку енергоресурсів.