Каналізаційні труби
MAGNAPLAST HTPLUS

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Каналізаційні труби MAGNAPLAST HTPLUS

Каналізаційні труби MAGNAPLAST HTPLUS

У 1995 році в Польщі був здійснений спільний проект OSTENDORF і UPONOR, двох лідерів з виробництва полімерних труб – побудований завод MAGNAPLAST. Його основним напрямком стало виробництво систем внутрішньої та зовнішньої каналізації з полімерів. З 2000 р. компанія OSTENDORF є 100% його власником. На заводі виробляються системи внутрішньої та зовнішньої каналізації, колодязів, водопровідних труб.

Внутрішня каналізація MAGNAPLAST HTPlus – це система труб і фітингів нового покоління для ефективного відведення побутових і промислових стічних вод і дощових вод всередині будівлі. Труби та фітинги діаметром 32 мм, виконані в білому кольорі, діаметром 40-160 мм – в сірому кольорі. Для створення MAGNAPLAST HTPlus була застосована нестандартна рецептура: до складу поліпропілену були включені натуральні мінеральні матеріали, що забезпечило істотне зниження шумності та збільшило стійкість стічної системи перед агресивними хімічними елементами.

Новаторське рішення, що полягає в нанесенні сантиметрової шкали безпосередньо на трубах, робить монтаж труб MAGNAPLAST HTPlus ще більш ефективним.