Ізоляція для труб K-Flex

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
K-Flex

Ізоляція для труб K-Flex

Італійська компанія L'ISOLANTE K-FLEX спеціалізується на випуску еластомерних матеріалів для теплової та акустичної ізоляції. K-FLEX має виробничі потужності та мережу дочірніх компаній по всьому світі. Широкий вибір дає можливість рішень для таких секторів ринку як будівництво, транспорт, нафтохімічна промисловість та виробництво енергії з відновлюваних джерел.

Завдяки своїй гнучкості, теплоізоляція К-FLEX легко монтується на будь-які «складні поверхні, важкодоступні місця, запірну арматуру, фітинги. Не потребує додаткових покриттів в приміщенні, а також хомутів та зайвих елементів кріплення.

Завдяки складу на основі бутадіен-нітрилакрилового каучуку, теплоізоляція K-FLEX має термін експлуатації 25 років. Матеріали K-FLEX можливо використовувати для повторного монтажу, а також для проведення ремонту без знищення теплоізоляційного покриття. Матеріали K-FLEX повністю ізолюють всю систему, створюючи герметичність, що дозволяє попередити всі втрати енергії, включаючи втрати зі складних поверхонь та арматури.