Арматура ITAP/ICMA

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Арматура ITAP/ICMA

Запірно-регулювальна арматура

Завод ITAP S.p.A. почав працювати в м.Луммецане (Італія) в 1972 році. Сьогодні це один із лідерів-виробників кранів, патрубків та іншої арматури для систем опалення і водопостачання. Завдяки повністю автоматизованому виробництву, що має 51 конвеєрну лінію, завод випускає більше 180тис.виборів за день. Запірно-регулювальна арматура ITAP  має невеликі компактні розміри, вона зручна в монтажу і використанні, вигідно вирізняється тривалими термінами експлуатації і високою надійністю.

Завод ICMA S.p.A. був заснований в 1974 р. неподалік від Мілану, Італія. З того часу компанія завжди присутня на ринку продукції для систем опалення, водопостачання і кондиціювання.

Компанія ICMA випускає широкий асортимент термостатичної арматури, колектори і аксесуари для систем опалення і «теплої підлоги», арматуру для контролю за температурою і витратами води, компоненти для систем водопостачання, котелень, що працюють на газу, рідкому та твердому паливі, геліосистеми та ін.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст