Арматура HERZ

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Арматура HERZ

Арматура HERZ

Фірма HERZ Armaturen GmbH здійснює свою міжнародну діяльність в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу з центрального офісу у Відні. Сьогодні HERZ – це один з найпотужніших європейських виробників арматури для систем опалення, водопостачання та холодопостачання, метою якого є досягнення повноправного лідерства в даній сфері.

Щорічно продукція з маркою HERZ виготовляється і монтується у численних будівлях по всьому світу. Встановлена одного разу, арматура HERZ працює протягом довгих років, не потребуючи сервісного обслуговування. У житлових та офісних приміщеннях, у школах і дитячих садочках, у замках і палацах, де б не була встановлена арматура HERZ, вона всюди забезпечить вас бажаним теплом і комфортом – з цією метою співробітники компанії працюють з моменту її заснування у 1896 році. Щоб понад 100 років виготовляти та реалізовувати продукцію на світовому ринку, необхідні відповідні «ноу-хау» та досвід – це є основою і для монтажу арматури HERZ. Якість, дизайн, доступні ціни, технічні рішення – все це є вирішальними факторами при виборі арматури HERZ.

Наші спеціалісти

Команда професіоналів,
що знають свою роботу

Команда професіоналів завжди готова допомогти та ретельно опрацювати всі можливі варіанти-пропозиції ще на етапі проектування і розрахунку систем водопостачання, радіаторного і підлогового опалення.

Михайло Ківенко

Михайло Ківенко

Директор
Олена Коваленко

Олена Коваленко

Менеджер зі збуту
Марина Ярошевич

Марина Ярошевич

Технічний спеціаліст