Труби та фітинги HEAT-PEX

Завантажте прайс-лист

Прайс-лист
Труби та фітинги HEAT-PEX

Труби та фітинги HEAT-PEX

ТОВ «Виробнича Фірма ХІТПЕКС УКРАЇНА» була заснована в 2014 році. Компанія спеціалізується на виробництві унікальної комплексної системи на основі трубопроводів зі зшитого поліетилену PE-Xa і металопластикових труб, а також різноманітних видів фітингів. Системи Heat-PEX відповідають найвищим вимогам і за своїми характеристиками ідеально підходять для використання в українських мережах тепло- і водопостачання, радіаторного опалення та «теплої підлоги».

Для вдосконалення та розширення асортименту продукції компанія інвестує кошти в застосування прогресивних технологій. Як результат, розпочато співпрацю з іспанською компанією, що спеціалізується на виготовленні деталей з PPSU. На нашому обладнанні в Іспанії розпочато виробництво новітньої лінії фітингів з PPSU під брендом Heat-PEX Evolution.

Восени 2019 року в лінійці з'явилися латунні фітинги, які дублюють фітинги із PPSU. Завдяки цьому, система Heat-PEX Evolution стала єдиною універсальною системою на українському ринку, яка пропонує монтажникам вибір матеріалу фітинга.

Система Fast&Easy є найшвидшою в монтажі серед систем Heat-PEX: для виконання з'єднань потрібен лише один інструмент та одна дія – розширення труби разом із обтискним кільцем. Система Heat-PEX Fast&Easy складається із двох видів труб, розрахованих на тиск 6 та 10 бар, та одного універсального виду фітингів.

Система Heat-PEX Comfort пропонує широкий вибір матеріалів для поверхневого опалення та охолодження, в тому числі для систем «тепла підлога» і  «теплі стіни».

Високоякісні труби зі зшитого поліетилену PE-Xa і первинного полімеру PE-RT II типу мають антидифузійний шар EVOH, відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, є одними з найкращих зразків європейських труб для теплої підлоги. До складу системи входять пластикові колектори (моноблочні та модульні), а також додаткові матеріали та обладнання для монтажу.

Запірна та регулювальна арматура Heat-PEX Armature використовується в системах опалення, охолодження та водопостачання. Широкий асортимент запірних та регулювальних вентилів, колекторів для низько- та високотемпературного опалення, радіаторної арматури і так далі виготовляється на заводі в Італії під брендом Heat-PEX